Napędy do bram Nice

Firma NICE Polska na rynku polskim istnieje od roku 1996. Siedziba firmy mieści się w Pruszkowie. To właśnie tam wybudowane zostały pojemne magazyny, ogromny dział serwisu, szkoleń, a także obsługi technicznej. Ta sporej wielkości, jak na polski rynek, inwestycja przyczyniła się do gwarancji stabilności dla partnerów i klientów handlowych firmy Nice Polska.

Od roku 2002 gwarancją najwyższej jakości jest przyznany certyfikat przez firmę SGS z Londynu ISO9001:2000, który dotyczy tworzenia, testowania, produkcji oraz sprzedaży systemów otwierania bram i drzwi garażowych. Firma Nice w trosce o swych kontrahentów oferuje im tylko i wyłącznie przetestowane i sprawdzone produkty.

W stałej ofercie sklepu internetowego automaty.waw.pl/nice m.in. automaty do bram, centrale sterujące, piloty, automatyka do bram, napędy do bram, systemy parkingowe, zestawy do bram garażowych, przesuwnych i skrzydłowych i inne akcesoria do bramy.

 

Ulotki produktowe Nice:

 

          

 

 

        

 

 

 

                    

 

 

Katalog automatyki Nice:

 

Wybór odpowiedniego napędu do bramy to zadanie, które dla użytkownika może stanowić nie lada wyzwanie. Oprócz zapoznania się z fachową prasą, opisami produktów w Internecie, warto skorzystać z porad specjalisty, który nie tylko doradzi optymalny wybór, ale również zainstaluje urządzenie zgodnie z warunkami gwarancyjnymi. Zgodnie z zapowiedziami, ochronie w serwisie Nice Polska z tytułu gwarancji od początku 2017 r. podlegają zestawy automatyki Nice zamontowane wyłącznie przez licencjonowanych instalatorów.

Wzór karty gwarancyjnej Nice: