Bramy wjazdowe przesuwne

Bramy wjazdowe wyróżniają się doskonałą jakością i automatyką nawet podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. W ofercie posiadamy bramy renomowanego producentów, a także sami posiadamy linie produkcyjna ogrodzeń metalowych. Bramy wjazdowe są jednymi z najpopularniejszych bram ze względu na prostotę obsługi i sprawdzone rozwiązania mechaniczne.

Brama wjazdowa to „wizytówka” naszej posesji, dlatego ważne aby pasowała kolorystycznie do elewacji i stylistyki budynku. Do wyboru mamy bramy wjazdowe przesuwne z napędem (automatem) lub bez napędu. Najczęściej spotykane są bramy stalowe zabezpieczane powierzchnia lakierniczą lub cynkowane – te pierwsze będą tańsze, te drugie jednak dają pewność, że nie pojawi się na nich rdza, dzięki czemu będziemy się cieszyć ładnym ogrodzeniem przez długie lata, one również mogą być pomalowane na dowolny kolor.

     

Bramy przesuwne z napędem i bez napędu

Brama przesuwna oraz odpowiednio dobrany napęd bramy wjazdowej jest elementem odpowiedzialnym za komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Nasza oferta to nowoczesne siłowniki idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych, dzięki czemu sprawdzają się idealnie zarówno na posesjach prywatnych, lecz także we wspólnotach mieszkaniowych.zasilana jest napięciem 24 V lub 230 V i zapewni Ci bezpieczeństwo, a także ciszą i sprawną pracę.