Automatyka do bram

Martingale to sprawdzona i solidna firma, która cieszy się dużym zaufaniem wśród Klientów. Wytrwale realizujemy nasze cele, które koncentrują się na osiągnięciu pozycji lidera w zakresie sprzedaży automatyki do bram. Swoim Klientom oferujemy prawdopodobnie najlepsze – sprawdzone i niezawodne automaty do bram oraz siłowniki do bram, które wyróżniają się innowacyjną koncepcją, najwyższą użytecznością oraz najnowocześniejszą technologią. Przygotowaliśmy dla Państwa automaty do bram o doskonałej relacji jakości do ceny. Na każdy automat do bramy dajemy Państwu gwarancję oraz fachowe wsparcie techniczne.

 

Napędy do bram

Ważną część naszej oferty stanowią także profesjonalne napędy do bram. Dbając o Państwa zadowolenie, proponujemy wyłącznie sprawdzone produkty, pochodzące od najlepszych na rynku producentów. Sprzedajemy napędy takich firm jak:

  • FAAC,
  • CAME,
  • NICE,
  • BENINCA,
  • BFT,
  • KEY.

Gwarantujemy, że nasze produkty zadowolą zarówno właścicieli domów jednorodzinnych, jak i prężnie rozwijające się firmy. Proponowane przez nas napędy do bram przesuwnych i skrzydłowych mają właściwości, dzięki którym można nazwać je najlepszymi na rynku. Są wykonane z wytrzymałych komponentów i wyposażone w funkcjonalne rozwiązania, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowników bram.

 

Fotokomórki

W naszej ofercie znajdują się również fotokomórki, czyli urządzenia wykrywające obecność. To właśnie dzięki nim brama przestaje się zamykać, gdy w pobliżu przekaźnika lub odbiornika fotokomórki pojawi się przeszkoda. Oferujemy fotokomórki cyfrowe oraz analogowe.

 

Serwis automatyki bram

Państwa brama przestała się otwierać? Awaria może być spowodowana uszkodzeniem napędu albo jednej z jego części. W takiej sytuacji zapraszamy do kontaktu – doradzimy Państwu, w jaki sposób otworzyć bramę ręcznie, a następnie przyjedziemy we wskazane miejsce, żeby naprawić urządzenie. Nasz serwis automatyki bram działa szybko i kompleksowo. Mamy narzędzia, które umożliwiają nam naprawienie każdego rodzaju napędu. Reperowanie większości układów i założenie nowych części zajmie nam nie więcej niż kilka godzin.

 

SIŁOWNIKI DO BRAM

Siłowniki do bram dostępne w naszej ofercie służą do automatyzacji bram skrzydłowych. Dzięki nim możliwe jest otwieranie bramy zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz posesji. Umożliwiają również kierowanie jednym ze skrzydeł. Sprzedajemy siłowniki do bram każdego rodzaju – dzięki nim otwierają się również się cicho i wyróżnia ją wysoka kultura pracy. Dla użytkowników bram skrzydłowych oferujemy np. siłowniki o ruchu obrotowym. Klientom pomagamy w wyborze urządzeń dopasowanych do ich potrzeb.

 

O CZYM PAMIĘTAĆ PRZY ZAKUPIE SIŁOWNIKA DO BRAMY?

By urządzenie spełniało swoją funkcję i działało długo i bezawaryjnie, należy poprawnie dobrać i zamontować siłowniki do bram. Istotna jest również odległość, w jakiej znajduje się mocowanie zawiasu między słupkiem i skrzydłem bramy – to właśnie od tych elementów zależy jakość pracy siłownika. Użytkownikom bram z długimi skrzydłami zalecamy zakup dłuższych siłowników. W przeciwnym wypadku może się to skończyć awarią.