Nowoczesne ogrodzenia metalowe

Firma Gałecki oferuje swoim obecnym i przyszłym klientom szeroki wybór nowoczesnych i trwałych ogrodzeń. Chociaż nasze centrum ogrodzeń mieści się w Warszawie, to swoją ofertę kierujemy do klientów z całej Polski. Specjalizujemy się w popularyzacji trwałych ogrodzeń, łączących w sobie stabilność, nowoczesną estetykę oraz przystępną cenę. Zarówno modernistyczny, jak i zbudowany w stylu retro dom musi mieć solidne, nowoczesne ogrodzenia z metalu, pasujące zarówno do elewacji budynku, jak i do jego formy i kształtu. Wybierając naszą ofertę masz pewność, iż otrzymujesz najwyższej klasy ogrodzenia metalowe w atrakcyjnej stylistyce, niezwykle funkcjonalne, spełniające gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Ogrodzenia metalowe w niskich cenach

Bezpośrednio współpracujemy z wiodącymi producentami bram, ogrodzeń oraz bram garażowych, dzięki czemu możemy zaproponować swoim klientom najwyższą jakość produktów w najlepszej na rynku cenie. Szczególnie cenimy sobie nasze ogrodzenie metalowe, charakteryzujące się wysoką odpornością na działanie warunków atmosferycznych przy jednoczesnym zachowaniu niezmiennej trwałości i dobrego wyglądu mimo upływu wielu lat. Naszym priorytetem jest zaoferowanie profesjonalnych usług doradczych oraz zaoferowanie najlepszego asortymentu. Tylko u nas możesz nabyć zarówno pojedyncze przęsło ogrodzeniowe, jak i wyprodukowane specjalnie na zamówienie oryginalne, nietuzinkowe ogrodzenie. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi pracownikami i zapoznaniu się z naszą unikatową ofertą.

Rodzaje bram ogrodzeń

bramy przesuwne reczne wisniowski 1 300x243 - Ogrodzenia

Bramy wjazdowe przesuwne

 

Bramy przesuwne wyróżniają się doskonałą jakością i automatyką nawet podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Szeroko stosowane w budownictwie mieszkaniowym oraz obiektach przemysłowych

Czytaj więcej

brama skrzydlowa reczna 1 300x243 - Ogrodzenia

Bramy wjazdowe

skrzydłowe

Bramy Segmentowe są aktualnie bardzo popularne i stosowane w przemyśle, ale także na prywatnych posesjach. Wyróżnia je solidność, elegancja i funkcjonalność, dlatego wielu klientów decyduje się na ich zakup.

Czytaj więcej

SEGMENT OGRODZENIOWY WISNIOWSKI 06 1 300x243 - Ogrodzenia

Przęsła ogrodzeniowe

Głównym elementem ogrodzenia jest przęsło czyli panel ogrodzeniowy montowany do słupków. Panele ogrodzeniowe wykonane są najczęściej z metalu. Oprócz wzoru należy zwrócić uwagę na rodzaj wypełnienia oraz grubość profili i ich ścianek.

Czytaj więcej

 
Kliknij na miniaturkę aby obejrzeć katalog

Ulotki

u04 pl - Ogrodzenia           u00 pl - Ogrodzenia          u07 pl - Ogrodzenia

Katalog ogrodzeń: