Bramy przesuwne

Brama przesuwna to wygodny sposób na ogrodzenie domu lub całego osiedla. Tego typu brama jest konstrukcją samonośną, która przemieszcza się kilka centymetrów nad ziemią. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bramy przesuwne sterowane pilotem oraz urządzenia przesuwane ręcznie. W bramach automatycznych aparat sterujący jej ruchem znajduje się w słupku, który chroni sterowniki przed deszczem oraz drobnymi uszkodzeniami.

 

Możliwość dopasowania bramy do stylu ogrodzenia

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór bram przesuwnych. Jeśli mieszkacie w dużej posiadłości, która jest ogrodzona solidnym, grubym ogrodzeniem, to z pewnością zainteresuje Was brama stalowa ze wzmocnionymi, szerokimi przęsłami. Jej solidne wykończenie podkreśla ekspansywny charakter posesji.

Jeśli zależy Państwu na bramie minimalistycznej, której zadaniem będzie jedynie zabezpieczenie domu czy osiedla, to w naszej ofercie znajdziecie metalowe bramy, które doskonale wpisują się w styl skandynawski. Ich design jest prosty i estetyczny. Tego rodzaju urządzenia będą doskonale komponować się z większością posesji.

Jeśli szukacie Państwo czegoś oryginalnego, to doskonałym wyborem będą misternie zdobione bramy z motywami kwiatowymi. Ich wyjątkowy charakter podkreślają przęsła zakończone elementami przypominającymi groty strzał.

 

Montaż bramy przesuwnej

Zanim zdecydujecie się Państwo na zakup bramy przesuwnej, sprawdźcie, w którym miejscu na posesji powinna się znajdować. Otwarta brama przesuwna może mieć nawet około 10 metrów szerokości, ponieważ jej skrzydło musi przesunąć się, żeby odsłonić wjazd na posesję. Dlatego z każdej strony takiej bramy powinno znajdować się przynajmniej kilka metrów ogrodzenia.