Bramy garażowe segmentowe

Oferowane przez nas bramy segmentowe to znakomita propozycja dla posiadaczy garaży wkomponowanych w bryłę domu. Bramy tego rodzaju nie wychylają się na podjazd, dzięki czemu można na nim bez problemu zostawić samochód. Oferujemy estetyczne produkty w różnych rozmiarach i kolorach. W naszej ofercie odpowiednie urządzenie znajdą zarówno właściciele dużych garaży mieszczących kilka samochodów, jak i posiadacze nieco mniejszych pomieszczeń, w których przechowywane jest jedno auto.

bramy garazowe segmentowe 295x300 - Bramy garażowe segmentowe

Zalety bram segmentowych

Bramy segmentowe wykonano z grubych, stalowych paneli, które są nie tylko wytrzymałe, ale również bardzo atrakcyjne wizualnie. Ich wyjątkowy design sprawia, że będą doskonale uzupełniać wygląd nawet prestiżowych domostw o wyszukanej architekturze.

W ofercie naszego sklepu dostępne są również bramy segmentowe wyposażone w funkcje takie jak ochrona przeciw upadkowi bramy – dzięki temu użytkownik może być pewien, że konstrukcja nie przytrzaśnie mu palców lub zatrzyma w momencie, gdy napotka na przeszkodę. Ponadto warto dodać, że sprzedawane przez nas modele są szczelne i chronią przed działaniem wiatru, deszczu, kurzu czy śniegu.

Skrzydła naszych bram są wykonane z grubych segmentów, które mają doskonałe właściwości izolacyjne, chroniące pomieszczenie przed chłodem i hałasem.

Nasze produkty są również wyposażone w profesjonalne systemy ryglowania oraz wsporniki z rolkami jezdnymi, które uniemożliwiają otwarcie bramy od zewnątrz. Dzięki nim możecie Państwo ochronić swój dobytek oraz zwiększyć bezpieczeństwo domowników.

 

Wybrać bramę otwieraną do góry, czy w bok?

Brama uchylna może być otwierana na dwa sposoby: poprzez uniesienie skrzydła do góry lub przesunięcie go w bok. Jeśli na suficie w garażu nie zamontowano żadnej instalacji (np. wentylacyjnej), nie ma przeciwwskazań, by założyć bramę otwieraną do góry.

W niektórych domach niestety nie ma takiej możliwości. Wtedy zalecamy zainwestować w bramę otwieraną w bok. Wybierając to rozwiązanie, zyskujecie Państwo ogromny komfort. Nie musicie otwierać całej bramy, jeśli chcecie jedynie np. wyprowadzić z garażu swój rower.