COMWEI – technologie bezprzewodowe

LOGO COMWEI 300x57 - COMWEI - technologie bezprzewodowe

COMWEI to nowoczesne technologie, które są odpowiedzią na postęp technologiczny jaki obecnie obserwujemy. Produkty zgromadzone pod tym znakiem wyróżniają się pewną cechą -to przede wszystkim technologie bezprzewodowe. Doskonale wpasowują się w coraz częściej widoczną lukę w rynku i jednocześnie są odpowiedzią na wszechobecny świat urządzeń mobilnych.

RELACJE Osobiście  uczestniczymy w procesie wprowadzania wszelkich innowacji i udogodnień, które ułatwią użytkowanie produktów COMWEI. Wraz z postępem technologicznym wprowadzamy zmiany i udogodnienia w naszych urządzeniach. Rosnące potrzeby użytkowników są dla nas motorem do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań. Relacje z użytkownikami końcowymi są podstawą naszej działalności. To z Waszych potrzeb drodzy klienci rodzi się idea, a wraz z nią produkt, nad którym wspólnie pracujemy i udoskonalamy go. Efekty naszych działań działań są owocem wspólnej pracy.

BEZPIECZEŃSTWO I SERWIS

Wszystkie oferowane przez nas produkty  posiadają certyfikaty CE oraz RoHs co dowodzi, że Vidos to produkty wysokiej jakości przyjazne dla środowiska. Na cały asortyment urządzenia udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Prowadzimy też  serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich urządzeń z naszej oferty. TWORZYMY Z PASJĄ

BEZPRZEWODOWY SYSTEM DOMOFONOWY W TECHNOLOGII GSM

Przedstawiamy nowość, która wprowadza wideodomofon w zupełnie nowy wymiar, umożliwiając korzystanie z niego w sposób jaki dyktuje nam obecny, niesamowity postęp technologiczny.

Stacja bramowa  DGSM 01 wykorzystuje do komunikacji łączność GSM, zatem niezależnie od tego czy użytkownik w domu czy poza nim zawsze może prowadzić rozmowę z osobą stojąca przed wejściem korzystając z telefonu stacjonarnego lub komórkowego a także otworzyć furtkę przy użyciu klawiatury swojego aparatu.

Wykorzystanie takiego rodzaju połączenia umożliwia wyeliminowanie instalacji przewodowej pomiędzy furtką a domem. Domofon w takim wydaniu staje się zdecydowanie bardziej przyjaznym i użytecznym narzędziem.

W DGSM 01 użycie przycisku wywołania w stacji bramowej powoduje nawiązanie połączenia z telefonem pierwszego użytkownika. Odrzucenie połączenia lub zajęty numer przekieruje rozmowę na numer drugiego użytkownika. Jeżeli sytuacja się powtórzy, połączenie otrzyma użytkownik trzeci. Programowanie urządzenia i edycja numerów użytkowników odbywa się poprzez proste komendy SMS. Dodatkowym atutem jest wbudowany czytnik RFID, umożliwiający otwieranie wejścia za pomocą breloków zbliżeniowych.

JAK TO DZIAŁA? 2 300x192 - COMWEI - technologie bezprzewodowe       Kliknij na miniaturkę aby obejrzeć :

Katalog produktów Comwei: