32 300x57 - Narzędzia Klingspor

Narzędzia Klingspor

Od ponad 100 lat firma KLINGSPOR wyznacza światowe standardy w zakresie techniki szlifowania. W ich zakładach produkcyjnych wytwarzanych jest ponad 50.000 artykułów między innymi z grupy wyrobów ściernych na podłożu, tarcz do cięcia i szlifowania, ściernic listkowych talerzowych i ściernic listkowych nasadzanych, przeznaczonych do najróżniejszych obszarów zastosowań.

Zakłady produkcyjne i handlowe, zlokalizowane w 36 miejscach na świecie i zatrudniające łącznie ponad 2.000 pracowników, pozwalają na elastyczne dostosowanie profilu produkcji do potrzeb rynków regionalnych.

Zatrudniają również ponad 300 doradców terenowych, wysoko wykwalifikowanych techników i inżynierów, którzy pomagają klientom na miejscu w prawidłowym doborze wyrobów.

Wykształcone w przeszłości pozytywy, jak jakość, niezawodność i perfekcyjny serwis klienta, połączone z najnowszymi technologiami produkcji stanowią podstawę trwałego sukcesu wyrobów KLINGSPOR i powodują, że ich przedsiębiorstwo należy do wiodących w branży wyrobów ściernych.

Od dnia swego powstania w roku 1893 KLINGSPOR czynnie kształtuje historię nowoczesnego szlifowania, będąc autorem wielu innowacyjnych wyrobów. Szybkoobrotowe tarcze do cięcia i szlifowania, ściernice listkowe nasadzane i ściernice listkowe talerzowe to tylko niektóre z narzędzi, zaprojektowanych przez KLINGSPOR.

W ofercie naszego sklepu internetowego automaty.waw.pl/klingspor znajdą Państwo bogatą ofertę tychże narzędzi, zapraszamy do zapoznania się z nią.

logo - Narzędzia Klingspor

 

Kliknij na miniaturkę aby obejrzeć 

Katalog firmy Klingspor:

ScreenHunter 106 Jan. 30 07.56 208x300 - Narzędzia Klingspor