Bez nazwy 13 - Narzędzia Yato

Narzędzia ręczne Yato

YATO – marka firmy TOYA S.A. kierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów. Jest ona dobrze postrzegana na rynku zarówno pod względem jakości, jak i ceny oferowanych produktów. Cechuje się estetycznym, nowoczesnym wzornictwem, a oferta jest stale rozbudowywana o nowe linie produktowe. Pod marką YATO sprzedawane są przede wszystkim narzędzia warsztatowe, budowlane i ogrodowe.

Trwałość, perfekcja wykonania, doskonałe materiały, stal wysokiej jakości to cechy techniczne produktów YATO, których oferta dotyczy trzech dziedzin: serwisu, budownictwa i ogrodu. Ręczne i pneumatyczne narzędzia YATO są z sukcesem wykorzystywane przez specjalistów wielu dziedzin gospodarki. Wyjątkowa trwałość i wytrzymałość predysponują YATO do zastosowań w intensywnych warunkach przemysłowych i serwisowych.

TOYA S.A. jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Powstała ponad dwadzieścia lat temu w Polsce. Dziś jest firmą o zasięgu międzynarodowym, w której większościowy udział mają polscy inwestorzy.

Zdolność do budowania silnych marek takich jak YATO, FALA, FLO, POWER UP, STHOR, VOREL, LUND jest jednym z najważniejszych atrybutów wyróżniających firmę na tle konkurencji. Ponad 3000 klientów z 42 krajów na całym świecie to wynik wysoko postrzeganej jakości, a co za tym idzie lojalności odbiorców wobec naszych marek. Kilkutysięczna, stale poszerzana gama asortymentowa (ponad 7000 aktualnych indeksów towarowych) wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów (każdego roku wprowadzamy  na rynek  około tysiąca nowych produktów).

Profesjonalnie zbudowana sieć logistyczna, nowoczesne centra logistyczno-dystrybucyjne oraz magazyny wysokiego składowania o łącznej powierzchni ponad 22 000 m2 – zapewniają sprawne składowanie i dostawy towarów do klientów na całym świecie

Aktywna działalność firmy na przestrzeni dwóch dekad to głównie dynamiczny rozwój, inwestycje w nowoczesne technologie, które zapewniają firmie osiąganie dziewięciocyfrowych przychodów ze sprzedaży rocznie oraz stale zwiększanie udziału w rynku.

DANE LICZBOWE

  • Ponad 20 lat doświadczeń
  • Większość kapitału w rękach polskich inwestorów
  • 3000 aktywnych klientów w 42 krajach
  • 9 autoryzowanych dystrybutorów oraz 180 sklepów patronackich w Polsce
  • 22 000 m2 łącznej powierzchni magazynowej
  • 300 pracowników
  • 7 marek własnych
  • Ponad 7000 indeksów towarowych w bieżącej ofercie
  • Innowacyjne produkty (każdego roku wprowadzamy  na rynek  około tysiąca nowych produktów)
  • Dziewięciocyfrowe przychody netto ze sprzedaży rocznie

W ofercie naszego sklepu internetowego Hurtownia-narzedzi.com znajdą Państwo bogatą ofertę tychże narzędzi, zapraszamy do zapoznania się z nią.

 

 

Kliknij na miniaturkę aby obejrzeć katalog

yato2017 220x300 - Narzędzia Yato