Miwi-Urmet Sp. z o. o. jest przedstawicielem włoskiej globalnej grupy Urmet w Polsce.

Nasza spółka powstała w 1990 roku. Wtedy to stawialiśmy swoje pierwsze kroki na rynku domofonów. Jednak nie ograniczyliśmy się jedynie do tej branży. Swoją ofertę z upływem czasu poszerzyliśmy o produkty telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu, sygnalizacji pożaru czy automatyki bram, okien i drzwi. Staramy się sukcesywnie pozyskiwać cały rynek zabezpieczeń, aby stworzyć kompleksową ofertę w tej branży.

Każdego dnia dostosowujemy się do oczekiwań klienta, a także do otoczenia, które wywiera pozytywny wpływ na jakość i wygląd naszych produktów. Śmiało możemy stwierdzić, że naszą pozycję osiągnęliśmy dzięki świetnemu zarządzaniu, a także ludziom, którzy tworzą bardzo zgrany i świetnie współpracujący zespół.

Nie bez znaczenia jest równiez fakt, że byliśmy pierwszą firmą w Polsce, która miała w swojej ofercie domofony. Wyznaczamy trendy, nie tylko techniczne, ale i designerskie. Nasze domofony zobaczyć można w sejmie, w ambasadach, w ministerstwach, a nawet „występują” w filmach.
Chociaż z sentymentem wspominamy pierwsze sukcesy na rynku domofonów, nasza firma kojarzy sie teraz również z telewizją przemysłową, kontrolą dostepu, sygnalizacją pożaru, systemami alarmowymi czy automatyką bram, okien i drzwi.
Mamy nadzieję, że oferta ta spełnia wymagania znakomitej większości odbiorców.

       

Dział domofonów powstał na początku lat 90-tych i jest fundamentem naszej firmy.

 

Swoją działalność rozpoczął od systemów domofonowych analogowych. Przez kolejne lata sukcesywnie poszerzał ofertę o systemy cyfrowe stosowane z powodzeniem zarówno w małych instalacjach, jak i rozległych wielopoziomowych inwestycjach. Nasze urządzenia charakteryzują się nieskomplikowanym montażem oraz bogatą funkcjonalnością. Nowoczesna, włoska stylistyka oraz szeroka gama modeli pozwala na wkomponowanie urządzeń do architektury klasycznej, jak i współczesnej, spełniając jednoczesnie oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

         

              

 

 

Kliknij na miniaturkę aby obejrzeć :

Ulotki produktów Miwi Urmet: