Bramy garażowe

Brama garażowa to istotny element każdego domu. Wychodząc do pracy lub do sklepu, to właśnie przez nią przyjeżdżacie Państwo co najmniej kilka razy dziennie. Częsta eksploatacja tego urządzenia wymusza na właścicielach budynków poszukiwanie bram niezawodnych i wytrzymałych. Takie urządzenia znajdziecie w naszej ofercie. Należą do nich bramy firm:

  • Wiśniowski,
  • Hormann,
  • Nice.

 

Bramy na pilota

W naszej ofercie znajdziecie bramy otwierane pilotem. To rozwiązanie bardzo ułatwia codzienne wyjazdy do pracy, zwłaszcza zimą. Tego typu bramy można otworzyć z odległości kilkudziesięciu metrów nie wysiadając z samochodu. Dzięki temu nie trzeba każdego dnia, przed pójściem do pracy, męczyć się otwierając skrzydła urządzenia ręcznie. To z kolei oznacza oszczędność czasu oraz energii.

 

Jak wybrać właściwy rodzaj bramy?

Producenci oferują przeróżne rodzaje bram garażowych. Wybierając właściwy egzemplarz, należy przede wszystkim pomyśleć o jego przeznaczeniu. Cena produktu ma ogromne znaczenie, jednak nie można zapominać, że niektórych modeli nie da się zamontować np. w niewielkich, wąskich ogrodzeniach. Na przykład brama uchylna doskonale sprawdzi się, gdy na podjeździe znajduje się dodatkowe miejsce na skrzydła urządzenia.

Jeśli takiej przestrzeni nie ma, doskonałym rozwiązaniem będzie zamontowanie bramy rolowanej (nazywanej również bramą żaluzjową), której działanie można przyrównać do zwijania oraz rozwijania rolety zamontowanej w oknie. Takie bramy są najprawdopodobniej najwygodniejsze w obsłudze, jednak ich poprawne działanie jest uzależnione od zaawansowanej automatyki.

Wybierając bramę, warto również wybrać taki model, który będzie pasować wizualnie do ogrodzenia oraz garażu. Dzięki temu brama stanie się doskonałym dopełnieniem wyglądu Waszego domu.