Napędy do bram Bft

        

 

BFT od 1980 roku działa w branży automatyki do bram, garaży i drzwi. Jesteśmy marką rozpoznawaną na całym świecie, a nasze produkty cieszą się świetną opinią. Poprzez wykorzystanie innowacyjnych produktów BFT, z dnia na dzień, jakość życia ulega poprawie. Produkty te zaspakajają coraz więcej potrzeb, zwłaszcza luksusu, wygody i bezpieczeństwa. Firma BFT inteligentnie interpretuje te potrzeby, opracowując i realizując bogatą gamę produktów zaawansowanych technologicznie i elastycznych, które będą w stanie zaspokoić wszelkie wymagania dotyczące automatyki do domów i budynków: bramy, garaże, rolety i drzwi.

   

Dzięki wiedzy zdobywanej przez prawie 30 lat oraz stosowaniu awangardowych materiałów i technologii, firma BFT stała się synonimem absolutnej niezawodności. Cała gama produktów jest skrupulatnie projektowana, aby zapewnić łatwość ich użytkowania, a jednocześnie zapobiec zagrożeniom dla osób, zwierząt domowych i przedmiotów. Każde z urządzeń automatycznych jest poddawane surowym testom kontrolnym, aby zapewnić ich maksymalną funkcjonalność. W ten sposób powstają produkty na wysokim poziomie, posiadające najważniejsze certyfikaty stwierdzające ich jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami.

        

Inteligencja rozwiązań BFT nie ogranicza się do produktów. Również usługi serwisowe mają znaczenie: firma BFT jest zawsze w pobliżu swoich klientów poprzez rozbudowaną sieć instalatorów i fachowców, zarówno w Polsce, we Włoszech jak i na całym świecie. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozwiązać natychmiast wszelkie problemy techniczne i handlowe. Jakość wszystkich naszych produktów zapewnia unikalna gwarancja BFT.
        
CODZIENNIE PRZYCZYNIAMY SIĘ DO ZWIĘKSZENIA WYGODY I BEZPIECZEŃSTWA ŻYCIA MILIONÓW LUDZI W PONAD 100 KRAJACH ŚWIATA.

        


MISJA BFT

Być preferowaną marką dla Instalatorów automatyki do bram wjazdowych , bram garażowych i drzwi poprzez udział w rozwoju ich firm, a także oferując najwyższej jakości, łatwe do zainstalowania i uniwersalne produkty, świadcząc jednocześnie usługi wsparcia na najwyższym poziomie.

BFT W LICZBACH

– Obrót w roku 2006: 73 miliony Euro.

– 250 pracowników.

– 9 fili w Europie.

– 530 dystrybutorów w 120 krajach świata.

– należymy do grupy SOMFY (obrót w 2006 roku: 655 milionów Euro).

 

Ulotki produktowe Bft:

        

 

         

 

    

   

 

           

 

Katalog automatyki Bft:

Wzór karty gwarancyjnej Bft: