Naprawa bram garażowych

Dla fachowców naprawa bramy garażowej nie jest wielkim wyzwaniem. Brama to jedynie urządzenie, składające się z wielu części i automatyki, które mogą ulec awarii. Jak każde inne urządzenie, bramy wjazdowe również potrzebują odpowiedniej konserwacji, serwisu oraz przeglądów technicznych.

Jesteśmy w stanie szybko i sprawnie rozwiązać problemy związane z blokowaniem się bramy. Sprawimy też, że urządzenie nie będzie wydawać hałasu podczas ruchu. Zakres usług naszego serwisu bram jest bardzo szeroki. Jeśli zastanawiacie się, jakie jeszcze naprawy wykonujemy, to zapraszamy do kontaktu.

 

Ile kosztuje naprawa bramy wjazdowej?

Koszt naprawy bramy garażowej zależy od wielu czynników i może wahać. Najważniejszym wyznacznikiem wysokości ceny jest rodzaj konstrukcji bramy. Za reperowanie bramy uchylnej najprawdopodobniej trzeba będzie zapłacić więcej niż za urządzenie segmentowe.

  • demontaż i ponowny montaż bramy – od 1250 zł,
  • założenie nowych sprężyn naciągowych – 300 – 400 zł,
  • założenie nowych kół pasowych (komplet) – od 900 zł,
  • montaż nowego napędu – od 450 zł.

Żeby uniknąć kosztownych awarii, warto pamiętać o regularnym serwisowaniu bram wjazdowych. Informacje o tym, jak często należy to robić, znajdują się w książeczce produktu oraz na stronie internetowej producenta. Cena przeglądu bramy wynosi między 250, a 400 zł.

 

Przeglądy techniczne bram garażowych

Na Państwa życzenie przeprowadzamy przeglądy techniczne bram garażowych wszelkiego rodzaju. W ramach tej usługi czyścimy wszystkie elementy konstrukcji specjalnym sprejem konserwującym oraz nacieramy części smarem półstałym, który chroni bramę przed powstawaniem korozji.

Ponadto sprawdzamy działanie wszystkich elementów oraz napędu i, jeśli jest to konieczne, regulujemy ich pracę. Żeby upewnić się, czy urządzenie działa prawidłowo, przeprowadzamy testy i pokazujemy Państwu, jak korzystać z bramy, żeby uniknąć jej awarii w przyszłości.