Wideofony

Wideofony jeszcze do niedawna były rzadko spotykane. Przez wiele lat ich możliwości znacznie przerastały funkcje telefonów stacjonarnych, zaś na ich zainstalowanie czekało się bardzo długo. Obecnie wideofony są powszechnie stosowane w domach oraz w mieszkaniach o wyższym standardzie.

Nasza firma, wychodząc naprzeciw temu trendowi, oferuje klientom nowoczesne wideofony wyposażone w funkcję rejestracji obrazu oraz zapisywania nagrań. Dzięki nim możecie Państwo śledzić to, co dzieje się przed posesją Waszego domu oraz odtwarzać wideo sprzed kilku tygodni. Wideodomofony są dostępne w wersji jednoabonentowej i wieloabonentowej.

 

Zestawy z wideofonami

Chcecie mieć pełną kontrolę nad tym, kto wchodzi na posesję? Zatem zapraszamy do zapoznania się z ofertą zestawów z wideofonami. Znajdziecie w nich nie tylko monitory i głośniki, ale również czytniki kart, które uniemożliwiają niepowołanej osobie dostanie się do Waszego mieszkania. Urządzenia te pełnią funkcję komunikatora oraz wideorejestratora. Za ich pomocą możecie w każdej chwili podejrzeć, kto lub co znajduje się przed drzwiami. Dzięki wbudowanym głośnikom można podsłuchać rozmowy osób, które czekają przed wejściem do Waszego domu.

 

Nowoczesne domofony

Współczesne domofony dają ogromne możliwości. Dzięki nim można nie tylko porozumieć się z osobą, która znajduje się przed domem, ale również otworzyć furtkę czy bramę wjazdową bez wychodzenia z domu. To bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla starszych osób, które nie mogą pozwolić sobie na częste chodzenie po schodach.

 

Dwa warianty domofonów

Domofony, które oferuje nasza firma, dostępne są w dwóch wariantach: jendoabonamentowym oraz wieloabonamentowym. Pierwszy rodzaj tych urządzeń przeznaczony jest do stosowania w domach jednorodzinnych. Za ich pośrednictwem można bowiem skontaktować się tylko z jednym mieszkaniem.

Domofony wieloabonamentowe przeznaczone są dla dużych osiedli i blokowisk, w których budynki liczą wielu mieszkańców. Urządzenia te wyposażone są w regulację głośności, co pozwala na korzystanie z nich również przez osoby, które mają słabszy słuch. Ich dyskretna kolorystyka i proste, nowoczesne wzornictwo sprawiają, że prezentują się nienagannie w każdym wnętrzu. Dzięki montażowi natynkowemu ich instalacja jest łatwa i nie wymaga niszczenia ścian.

 

Produkty od znanych, sprawdzonych firm

Niezależnie od tego, czy kupicie urządzenie jednoabonentowe czy wieloabonentowe, warto najpierw sprawdzić, kto jest ich producentem. Znane firmy często oferują gwarancję i dołączają łatwą do zrozumienia instrukcję obsługi. Markowe produkty często okazują się mniej awaryjne, niż tanie zamienniki. W naszej ofercie znajdziecie domofony i wideodomofony następujących firm: