Gdzie serwisować automatykę do bram?

tools004 300x225 2 - Gdzie serwisować automatykę do bram?

Wiele osób kupując bramę, zastanawia się nad tym, jak powinna ona wyglądać, czy w jaki sposób się otwierać. Jednak kupując bramę, szczególnie taką, której działanie będzie opierać się na automatyce, należy zastanowić się nad jeszcze jedną bardzo ważną kwestią, gdzie będziemy serwisować naszą automatykę do bram, kiedy zajdzie taka potrzeba? Podczas zakupu warto wybrać sklep, który nie tylko zajmie się sprzedażą produktu i automatyki, ale również ich zamontowaniem oraz późniejszym serwisem. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pokazuje, że najbardziej zadowolony posiadacz automatyki do bram to taki, który załatwi wszystkie formalności dotyczące bramy w jednym miejscu, to dotyczy również serwisowania automatyki.

Automaty do bram, dlaczego warto?

Automatyczna brama kojarzy się z wygodą, luksusem i wysoką ceną. Wygoda się zgadza, luksus także, ponieważ tym mianem zdecydowanie można określić brak konieczności wyjścia z domu zimą, kiedy goście pojawią się u nas samochodem, wtedy sprawę załatwia automatyka do bram. Jednak wysoka cena to mit, który już od dawna przestał być aktualny, ponieważ w dzisiejszych czasach brama automatyczna to udogodnienie, na które może pozwolić sobie praktycznie każdy z nas. Atrakcyjna cena i wygoda użytkowania to nie jedyne plusy. Podczas naszej wielodniowej nieobecności automatyczna brama, która podczas naszego wyjazdu pozostaje zablokowana, daje potencjalnym złodziejom jasny komunikat dotyczący tego, że w danym domu znajduje się zaawansowany system zabezpieczeń i mają z nim do czynienia już od wejścia. Brama automatyczna to również wspaniały sposób na bezpieczeństwo naszych dzieci i zwierząt, które biegając po posesji, nie zdołają wydostać się poza zamkniętą bramę automatyczną. Jeśli do automatyki dodamy solidne podstawy takie jak odpowiedni obwód bramy to mamy pewność, że nie tylko nikt nieproszony nie dostanie się na naszą posesję, ale również żaden ciekawski sąsiad nie będzie mógł podejrzeć co się na niej dzieje. Jeśli chcemy w pełni zautomatyzować naszą bramę, możemy wykorzystać możliwość zainstalowana domofonu oraz wideodomofonu, który po weryfikacji tożsamości naszego gościa i wydaniu przez nas dyspozycji zwalnia rygiel bramy i wpuszcza go na teren naszej posesji. 

Automaty do bram, na co zwracać uwagę?

Istnieje szeroki wybór producentów bram automatycznych, zarówno brama przesuwna, jak i skrzydłowa występują w wersji automatycznej, warto zastanowić się, która z nich najlepiej sprawdzi się na naszej posesji. Niezależnie od tego, jaką bramę wybierzemy, musimy znaleźć również firmę, która podejmie się kompleksowej, profesjonalnej instalacji i uwzględni nasze indywidualne potrzeby. Warto wybrać profesjonalistów, którzy zadbają o naszą automatykę do bram również po jej instalacji i w późniejszym okresie, kiedy wymagać ona będzie serwisowania. W naszej firmie otrzymają Państwo kompleksowe usługi wykonane przez profesjonalistów, którzy od lat zajmują się doborem bram, ich instalacją oraz późniejszym serwisowaniem. Proponujemy wysokiej jakości systemy elektroniczne dla bram takich marek jak FAAC, CAME, NICE, BENINCA, BFT i KEY, które od lat istnieją na rynku i sprawdzają się świetnie zarówno w gospodarstwie domowym, jak i w dużych przedsiębiorstwach. Niezawodność, trwałość i najwyższa jakość, to określenia opisujące automaty do bram dostępne w naszej ofercie.

Automatyka do bram, gdzie serwisować? Podsumowanie. 

Wybierając sklep, który wyłącznie sprzedaje swoje produkty i nie świadczy żadnych innych usług z nimi związanych, obarczamy się sporą odpowiedzialnością, jaką jest wybranie firmy, która podejmie się montażu oraz serwisowania naszego automatu do bram. Warto wybrać takie miejsce, które świadczy komplet usług, od doradztwa, przez sprzedaż, aż po montaż i serwisowanie całego automatycznego systemu, to zaoszczędzi nam nie tylko czasu spędzonego na poszukiwaniach i przeglądaniu opinii w sieci, ale również stresu związanego z całym procesem, którego oszczędzamy sobie, kiedy korzystamy z firmy, którą już mieliśmy okazję poznać.