Mobilne sterowanie bramą. Czy to możliwe?

sterowanie telefonem

Nasz świat staje się coraz bardziej zautomatyzowany. W dobie nowoczesnej technologii coraz więcej przedmiotów i urządzeń działa zdalnie, nikogo więc nie zdziwi, że nawet bramą naszego garażu bądź wjazdową możemy sterować za pomocną naszego smartfona. Chcesz wiedzieć, jakim cudem jest to możliwe? Przekonaj się sam!

Aplikacja do twojej bramy

Te rewolucyjne rozwiązanie zawdzięczamy metodycznemu rozwojowi istniejących już technologii. Z dnia na dzień nasze domy stają się coraz bardziej komfortowe i inteligentne. W jednym momencie twój telefon komórkowy staje się centralną jednostką dowodzącą, a ty możesz kontrolować pracę wielu urządzeń w swoim domu m.in. bram.

Aby kontrolować bramę, musisz posiadać na swoim telefonie aplikację, która ci to umożliwi. Brama posiada wbudowany czujnik, który łączy się z twoim telefonem za pomocą WiFi. Tym sposobem możesz ją otwierać i zamykać za pomocą jednego przycisku, jeśli znajdujesz się w zasięgu jej sieci. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które zapewnia nam oszczędność czasu. Taka brama posiada również napęd, który umożliwia kierowanie bramą z dowolnego miejsca na świecie.

Idea smartCONNECTED

Jest to idea, która opiera się na zintegrowaniu rozwiązań oraz kontroli i sterowania za pomocą jednego urządzenia np. smartfona. Dom wykorzystujący tę koncepcję jest przyjazny, bezpieczny i łatwy w obsłudze. Sterowanie rozmaitymi funkcjami jest proste i wygodne dla użytkownika. Świat smartCONNECTED to nieograniczone możliwości zarządzania urządzeniami naszego domu. Rozwiązanie to jest ekologiczne i zapewnia oszczędność energii, co ma znaczenie dla wielu użytkowników.

Jaki rodzaj bramy wybrać?

Najlepszą decyzją jest wybór bramy od producenta, który oferuje oprogramowanie przewidziane do zarządzania w całości inteligentnym domem, a nie tylko i wyłącznie samą bramą. W ten sposób uzyskamy rozwiązanie, które usprawni działanie całego budynku. Jest to rozwiązanie, które w znaczący sposób ułatwi nam życie.

Jeśli szukają Państwo inteligentnej bramy garażowej, to zapraszamy do kontaktu! Oferujemy produkty o najlepszej jakości w dobrej cenie!